درخشش دانشجویان دانشگاه در سیزدهمین المپیاد علمی دانشجویان پزشکی کشور

 

درخشش و کسب مدال برنز و دیپلم افتخار دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی بیرجند و کلان منطقه9 در حیطه کارآفرینی در بستر دانشگاه‌های هزاره سوم در سیزدهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی کشور

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی دانشگاه، دو دانشجوی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند به همراه دو نفر دانشجو از دانشگاه علوم پزشکی مشهد و دانشگاه علوم پزشکی خراسان شمالی موفق به کسب مدال برنز در مرحله گروهی و کسب دیپلم افتخار در مرحله انفرادی در حیطه کارآفرینی در بستر دانشگاه‌های هزاره سوم سیزدهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی کشور شدند.

دکتر نرجس اکبری در این خصوص گفت: یکی از رویدادهای مهم در مراکز مطالعات و توسعه آموزش علوم پزشکی، شرکت دانشجویان در المپیاد های علمی دانشجویی وزارت بهداشت می باشد که هر ساله در شش حیطه (استدلال بالینی، آموزش پزشکی، مطالعات میان رشته ایی، تفکر علمی در علوم پایه، مدیریت نظام سلامت و کارآفرینی در بستر دانشگاه های هزاره سوم) برگزار می گردد. دانشجویان شرکت کننده در سیزدهمین المپیاد علمی دانشجویان علوم پزشکی کشور در حیطه کارآفرینی در بستر دانشگاه‌های هزاره سوم موفق شدند در مرحله گروهی در بین 30 تیم شرکت کننده از دانشگاه های کلان مناطق کشور مدال برنز را کسب کنند و در مرحله انفرادی جناب آقای سید محمد موسوی دانشجوی رشته پزشکی دانشگاه موفق به کسب دیپلم افتخار گردید. این موفقیت را به ریاست دانشگاه، معاونت آموزشی دانشگاه و خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی بیرجند تبریک عرض می نماییم.

با توجه به تلاش ها و پیگیری های مجدانه مسئول واحد استعداد درخشان و المپیاد دانشگاه سرکار خانم دکتر عالم زاده و سرپرست علمی حیطه کارآفرینی در بستر دانشگاه‌های هزاره سوم ، جناب آقای دکتر یحیی محمدی قدردانی می گردد و همچنین از دانشجویان ساعی، آقایان سید محمد موسوی و امیر محمد خسروجردی و سایر دانشجویان که در این رقابت شرکت و موجب افتخار و بالندگی علمی در سطح دانشگاه های علوم پزشکی کشور گردیده اند  تقدیر و تشکر می شود. امید است در سایه اتکا به پروردگار و تلاش شما عزیزان، موجبات سربلندی ایران اسلامی باشیم.

 
 
منبع:
معاونت آموزشی
تعداد بازدید:
443
تاریخ:
1400/08/22
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني بيرجند مي باشد.
Powered by DorsaPortal