معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند
۱۴۰۱ چهارشنبه ۱۹ مرداد
باز طراحی و ساخت دستگاه ضد عفونی کننده دست( عارف سپت) توسط کارکنان معاونت آموزشی دانشگاه
باز طراحی و ساخت دستگاه ضد عفونی کننده دست( عارف سپت) توسط کارکنان معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی

"بعضی افراد حتی کار ساده ای مثل ماسک زدن را انجام نمی دهند که من واقعا از آن پرستاری که فداکارانه در حال ارائه خدمت است خجالت میکشم . "

                                                                                     (  مقام معظم رهبری )

باز طراحی و ساخت دستگاه ضد عفونی کننده دست( عارف سپت) توسط کارکنان معاونت آموزشی دانشگاه علوم پزشکی

 

به گزارش روابط عمومی معاونت آموزشی، به منظور رعایت پروتکل های بهداشتی در خصوص حفظ سلامت اساتید، کارکنان ، دانشجویان  و مراجعین در فضاهای آموزشی، درمانی ،  و همچنین استفاده آن  در سایر دستگاه های اجرایی  ودولتی ، کارکنان این معاونت اقدام به باز طراحی و ساخت نمودند .

بر اساس این گزارش ، صادقی مسئول امور اداری معاونت آموزشی اظهار داشت: با توجه به مقرون به صرفه نبودن خرید دستگاه مشابه در بازار، کارکنان این معاونت پس از نشست هم اندیشی جهت صرفه جویی در هزینه ها و با راهنمایی و حمایت های معاون آموزشی درکمترین زمان ممکن با یک سوم قیمت و صرفه جویی در مصرف مواد ضد عفونی کننده نسبت به سایر نمونه های موجود در بازار، موفق به ساخت و بهره برداری دستگاه، در ساختمان این معاونت گردیدند.

وی تصریح کرد:این معاونت آمادگی تهیه دستگاه عارف سپت با مشخصات فنی: عملکرد پدالی، نوع استفاده اسپری، ظرفیت مخزن 3 لیتر، میزان استفاده  تا 1500 بار اسپری،  پس از دریافت سفارش و ارائه آن به کلیه مراکز بهداشتی ،درمانی  و سایر دستگاهای دولتی در سطح استان را دارد.

 
 
 
 
 
 
 
 

 
 

 
منبع:
معاونت آموزشی
تعداد بازدید:
562
تاریخ:
1399/05/28
Powered by DorsaPortal